Az
online beiratkozás, valamint az online KRESZ tanfolyam az év bármely napján 0-24 óráig elérhető, valamint gyors online ügyintézéssel állunk tanulóink rendelkezésére!

Örömmel értesítjük tanulóinkat, hogy a "B" kategóriás tanfolyam árából 25.000 Ft állami visszatérítés igényelhető! A részleteket az itt található dokumentumban találjátok

Autósiskolánkban türelmes, diplomás oktatókkal és jól felszerelt járművekkel állunk tanulóink rendelkezésére. Számunkra fontos, hogy tanulóink alapos felkészítés után magabiztosan vegyenek részt a közlekedésben. Autósiskolánkban bevezettük az e-learning oktatási formát a gyorsabb és hatékonyabb felkészülés érdekében.

Várjuk jelentkezésed, ha Számodra fontos, hogy oldott hangulatban tanulj meg vezetni!

Adatvédelmi tájékoztatónk itt elérhető

Kapcsolat

Személyes beiratkozás minden hétfőn 16:00-17:00 között: Miskolc, Görgey A. u. 24. 2.em. 14.a.

E-mail:    somaautosulimiskolc@gmail.com

Telefon:    30/915-1003 Somogyi Csaba